Warunki

Właśność praw
Wszystkie prawa własności intelektualnej, takie jak znaki towarowe i symbole praw autorskich na stronach ventusgarage.com są własnością firmy Paweł Guzik, Paweł Guzik 13 oraz jej podmiotów zależnych lub licencjodawców. Jakiekolwiek wykorzystanie strony ventusgarage.com lub jej zawartości, w tym kopiowanie lub przechowywanie tej zawartości – częściowo lub w całości – w celu innym niż prywatny i niekomercyjny, jest zakazane bez wcześniejszego uzyskania zgody firmy Paweł Guzik, Paweł Guzik 13 (Ventus Garage).

Prawa autorskie
Cała zawartość tej strony, w tym teksty, grafika, loga, fotografie, audio i wideo klipy oraz zestaw danych jest własnością Paweł Guzik 13 (Ventus Garage) lub jej dostawców i są chronione polskim, australijskim i międzynarodowym prawem autorskim. Kompilacja wszystkich treści na tej stronie jest wyłączną własnością Paweł Guzik 13 (Ventus Garage) i chronione przez polskie, australijskie i międzynarodowe prawa autorskie.

Znaki towarowe
Ventus Garage, Ventus Garage EST. 2011 i wszystkie powiązane grafiki, zdjęcia, loga i nazwy produktów oraz usług są zarejestrowanymi znakami towarowymi firmy Paweł Guzik 13 lub jej filii w innych krajach. Te znaki towarowe, loga i inne grafiki nie mogą być stosowane w połączeniu z jakimkolwiek innym produktem lub usługą bez pisemnej zgody firmy Paweł Guzik 13.

Regulamin sklepu
W przypadku zakupu jakichkolwiek produktów za pośrednictwem tej strony internetowej, musisz zgodzić się na Regulamin Sklepu Internetowego Ventus Garage (patrz: zakładka Dostawa i Zwroty w każdym produkcie dostępnym w danym kraju).

Bezpieczeństwo
Transakcje kartami kredytowymi w Ventus Garage są wykonywane przez instytucję bankowe zgodnie z obowiązującymi przepisami. W trakcie zbierania danych z karty kredytowej do zakupów online, Ventus Garage oferuje transakcje poprzez zabezpieczone serwery, które szyfrują swoje dane aby uniemożliwić do nich dostęp. Wszystkie informacje są przechowywane na bezpiecznym serwerze. Dane karty kredytowej są szyfrowane, a następnie usunięte z naszego systemu po realizacji zamówienia. Sklep internetowy i transakcje są również zabezpieczone przez naszych partnerów: PayU, PayPal oraz Braintree.
Chociaż Ventus Garage wkłada wszelkich starań w celu ochrony bezpieczeństwa swoich danych, to zawsze istnieje ryzyko że bezpieczeństwo transmisji danych w sieci zostanie zagrożone. Proszę natychmiast skontaktować się z instytucją finansową, jeśli tylko zaobserwowane zostanie nieuprawnione korzystanie z konta.
Rejestracja jest wymagana aby korzystać z niektórych elementów tej strony. Podczas rejestracji zostaniesz poproszony o podanie nazwy użytkownika i hasła. Należy bezpiecznie zachować tę nazwę użytkownika i hasło, nie można ujawniać tych informacji osobom trzecim. Jeśli uświadomicie sobie nieuprawnione korzystanie z osobistego konta, prosimy o natychmiastowe poinformowanie nas.
Używamy certyfikatu SSL w celu zabezpieczenia połączeń z serwera do przeglądarki aby ochronić transakcje kartami płatniczymi, transfery danych i loginów.

Ogólne
Ventus Garage może zmieniać te warunki i regulamin w dowolnym momencie poprzez opublikowanie poprawionej wersji warunków i regulaminu na tej stronie.
Prawem właściwym dla tej witryny jest prawo polskie i australijskie.

SUBSCRIBE TO THE NEWSLETTER
VISIT US