Warunki

Właśność praw
Wszystkie prawa własności intelektualnej, takie jak znaki towarowe i symbole praw autorskich na stronach ventusgarage.com są własnością firmy Maciej Tomasz Guzik oraz jej podmiotów zależnych lub licencjodawców. Jakiekolwiek wykorzystanie strony ventusgarage.com lub jej zawartości, w tym kopiowanie lub przechowywanie tej zawartości – częściowo lub w całości – w celu innym niż prywatny i niekomercyjny, jest zakazane bez wcześniejszego uzyskania zgody firmy Maciej Tomasz Guzik 17 Holland Close 2250 Springfield NSW (Ventus Garage).

Prawa autorskie
Cała zawartość tej strony, w tym teksty, grafika, loga, fotografie, audio i wideo klipy oraz zestaw danych jest własnością Maciej Tomasz Guzik (Ventus Garage) lub jej dostawców i są chronione polskim, australijskim i międzynarodowym prawem autorskim. Kompilacja wszystkich treści na tej stronie jest wyłączną własnością Maciej Tomasz Guzik (Ventus Garage) i chronione przez polskie, australijskie i międzynarodowe prawa autorskie.

Znaki towarowe
Ventus Garage, Ventus Garage EST. 2011 i wszystkie powiązane grafiki, zdjęcia, loga i nazwy produktów oraz usług są zarejestrowanymi znakami towarowymi przez Pawła Guzika. Te znaki towarowe, loga i inne grafiki nie mogą być stosowane w połączeniu z jakimkolwiek innym produktem lub usługą bez pisemnej zgody udzielonej przez ich właściciela Pawła Guzika.

Regulamin sklepu
W przypadku zakupu jakichkolwiek produktów za pośrednictwem tej strony internetowej, musisz zgodzić się na Regulamin i Polityką Prywatności serwisy etsy.com przez który prowadzona jest sprzedaż produktów oznaczonych logo Ventus Garage.

Ogólne
Ventus Garage może zmieniać te warunki i regulamin w dowolnym momencie poprzez opublikowanie poprawionej wersji warunków i regulaminu na tej stronie.
Prawem właściwym dla tej witryny jest prawo polskie i australijskie.

SUBSCRIBE TO THE NEWSLETTER
VISIT US